درباه ی ما

شرکت “جاودان کالا سوی دیگر”  که به اختصار ما آنرا “جاکسو” می نامیم به شماره ثبت 542137 در سال 1398 به همت هسته ای جوان، متعهد و متخصص با رویکردی دانش بنیان و قانون مند و با بهره گیری از تجربه سال ها فعالیت در صنایع غذایی از تولید تا فروش در کنار ایده های ناب و خلاقانه مطابق با نیاز و اقتضای مخاطبان خود و با هدف تامین خدمات در حوزه‌ی تعمیرات و بهینه سازی تجهیزات تخصصی کافی شاپ ها و بازاریابی هوشمندانه تجهیزات این صنف، فعالیت خود را آغاز نموده است.

ارائه سیستم پشتیبانی در تامین صحیح و قانون مند گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار خدمات تکمیلی همچون بیمه تجهیزات از پایه های اصلی خدمات و محصولات این شرکت است. سرویس گارانتی محصولات و خدمات ما، در قالب سه بسته متنوع با عناوین جاکسو اکسلنت، جاکسو جنرال و اصالت کالا در دسترس به مشتریان می باشد که خود گامی نوین و جدی در قالب ساختاری قانونی جهت احترام و اعتلای حقوق مصرف کنندگان می باشد.

از دیگر خدمات انحصاری جاکسو می توان به فراهم نمودن فرصتی برای فروش و یا تعویض و ارتقای تجهیزات کارکرده کافی شاپ ها بدون واسطه و با دسترسی به انتخاب هایی متنوع برای جایگزینی آن ها به پشتوانه مشاوره کارشناسان کارآزموده این شرکت اشاره کرد. هم چنین تعمیر تخصصی و سفارشی سازی تجهیزات مطابق با نظر مشتریان در رنگ، تم و متریال همسو با محیط کافی شاپ شما، در جاکسو امکانپذیر است.

دانش آموختگان طراحی داخلی در جمع تیم جاکسو در جهت مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی کافه ی شما مطابق با آخرین دستاوردها، استانداردها و متد های روز دنیا با بهره گیری از المان هایی همچون کیفیت و قیمت حضور دارند تا تجربه ای منحصربه فرد را برای شما خلق کنند.

jaxo_showroom

اولین ارائه دهنده گارانتی شرکتی تجهیزات کارکرده کافی شاپ و بیمه نامه تجهیزات، تولید کننده ادوات و‌ ابزار تخصصی مرتبط با صنعت هورکا (هتل، رستوران و کافی شاپ) و مبدع بازاریابی نوین و مبتنی بر تحقیقات علمی بازار در خرید و فروش تجهیزات نو و کارکرده

داستان جاکسو از کجا شروع شد…

 • 1386

  ما یک خانواده ایم. یک خانواده ی واقعی و جاکسو بیزنس خانوادگی ماست که در سال 98 آنرا کشف کردیم.

  قصه ی جاکسو از تک تک ما شروع می شود. زمانی که همدیگر را میشناختیم اما جاکسو را نمی شناختیم. هر یک از اعضای ما در زمینه ای تخصص دارند. که همدیگر را تکمیل می کنند. اگر بخواهیم بخشی از آنرا باز کنیم باید از هنر تا مدیریت صحبت کنیم. 

  از سال 1386 تعدادی از اعضای گروه ما مستقیما در صنعت هورکا فعالیت می کنند. هورکا مخفف هتل، رستوران و کافی شاپ است.  صنعتی که قدمت طولانی در ایران دارد اما مدت زیادی ست که به روز نشده است. جوان های علاقمند به تازگی از سال 1390 به بعد فعالیت های خلاقانه ی خود را در این صنعت آغاز کرده اند. جاکسو هم در این مدت مطالعات خود را بر بازار ایران گسترش داد.

  به تازگی فهمیدیم که حفره های خدماتی صنعت هورکا در ایران بر روی تجهیزات کارکرده کافی شاپ و خصوصا خدمات پس از فروش آنها افتاده است. اگر بخواهیم این حفره ها را پر کنیم باید قانومند، با نظم و خلاق عمل کنیم. اینها ویژگی هایی از بیزنس بود که به نظر اعضای جاکسو بیشترین جذابیت را داشت.

 • 1397

  در اواسط سال 1397 تصمیم تشکیل بیزنس خانوادگی در یک جلسه ی شام خانوادگی گرفته شد. یک تصمیم سرنوشت ساز و یک شام خوشمزه. خانواده برای ما بیشترین ارزش را دارد. چیزی که به خاطر آن حاضریم تلاشمان را چندین برابر کنیم از خواب و خوراکمان کم کنیم تا خانواده در آرامش و امنیت به سر برد. اگر بخواهیم یک ماموریت اصلی برای خودمان تعریف کنیم، همین است.

  اما ماموریت سازمانی ما چیست؟ چیزی که به خاطرآن در دفتری در حوالی پل سیدخندان مشغول به کار شده ایم. در یک افق 2 ساله می خواهیم اولین شناسنامه (یا سند) رسمی تجهیزات تخصصی کافی شاپ علی الخصوص اسپرسو ماشین را منتشر کنیم تا در تجارت این کالا که به تازگی قیمت و ارزش بالایی یافته است، سهولت و اعتماد ایجاد کنیم. یا اگر شما یک اسپرساز ساز ارزشمند دارید که حفظ آن برای شما اهمیت بالایی دارد ما طی یک سال آینده خواهیم توانست همچون خودرو آنرا برای شما بیمه کنیم تا آسودگی خاطر از این جهت بتواند انگیزه ای برای رشد دادن بیزنستان در جهات دیگر باشد. 

 • 1398

  وای که چقدر گارانتی دغدغه ی ماست. آنقدر از نظر گارانتی توسط همکاران بی انصاف ما سهل انگاری شده است که تا بخواهیم خاطره ی تلخ آنرا از ذهن مخاطبانمان پاک کنیم زمان زیادی خواهد برد. در این مورد روی کمک خودتان حساب زیادی می کنیم. اگر یک گارانتی تضمین کند که دستگاه شما را به صورت دوره ای قبل از هرگونه خرابی در سیستم تعمیر و نگهداری قرار خواهد داد و یا استفاده صحیح ازتجهیزات را به شما آموزش دهد، اگر دستگاه های شما نیاز به تعمیرات تخصصی داشت و درمحل شما این امکان فراهم نبود، دستگاه شما به سرعت به کلینیک جاکسو انتقال پیدا کرده و تا زمان تعمیر آن دستگاه دیگری نزد شما امانت خواهد ماند و هزاران خدمت دیگر؛ چیزی که حق طبیعی و مسلم شماست، تقدیمتان شده است. ما این را به خوبی می دانیم.

Our team

e53c4818-c6b0-4086-b073-8272af1dc691

بهادر 

جعفری

Duis aute irure dolor in in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur occaecat cupidatat non proident, in culpaqui officia deserunt anim id est laborum.

jaxo_people (3)

نازی

محراب محسنی

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur omnis voluptas assumenda.

jaxo_people (2)

میلاد

خادم

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. 

jaxo_people (4)

نیلوفر 

محراب محسنی

Duis aute irure dolor in in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur occaecat cupidatat non proident, in culpaqui officia deserunt anim id est laborum.

mojtaba_abdollahpour_jaxo

مجتبی

عبدالله پور

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur omnis voluptas assumenda.

mohammadreza_mehrabmohseni_jaxo

محمدرضا

محراب محسنی

برچسب آیکون

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.