jaxo_design_chenar
کافه امروزی 
برخلاف چند دهه گذشته امروزه  دیگر فضای کافه ها تاریک و دلگیر نیست، آن روزها هرچه  سقف کافه کوتاهتر ، المانهای چوبی بیشتر و فضا تاریکتر بود مشتریان استقبال بیشتری میکرند.
اما امروزه دنیای طراحی کافه ها دگرگون شده، استفاده از نور طبیعیريالسقفهای بلند و هر چه بلندتر، متریالهای خشن، تاسیسات اکسپوز و ....از المانهای تاثیر گذار در به چشم آمدن کافه های امروزی شده است.

کافه امروزی

برخلاف چند دهه گذشته امروزه دیگر فضای کافه ها تاریک و دلگیر نیست، آن روزها هرچه سقف کافه کوتاهتر ، المانهای چوبی بیشتر و فضا تاریکتر بود مشتریان استقبال بیشتری میکرند. اما امروزه دنیای طراحی کافه ها دگرگون شده، استفاده از نور طبیعیريالسقفهای بلند و هر چه بلندتر، متریالهای خشن، تاسیسات اکسپوز و ….از المانهای تاثیر گذار در به چشم آمدن کافه های امروزی شده است.

معماری

معماری در واقع ظرف زندگی آدمیست.
هر کاربری و یا هر انسان و هر فعالیتی بایستی فضای در خور و شایسته خود را داشته باشد تا فعالیتی که در آن واقع می شود به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و زمینه ی راحتی و سهولت انسان را در استفاده از آن فضا بوجود آورد.
معماری داخلی به عنوان بخشی از بدنه ساختمانها که آدمی بیشترین زمان خود را در آن سپری می کند، باید در راستای بالا بردن کیفیت زندگی انسانها طراحی شود.

 

مریم محراب محسنی

مریم محراب محسنی

دانش آموخته معماری با گرایش معماری اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد، مدیر گروه هنری میم و دپارتمان طراحی جاکسو

طراحی داخلی، ناظر و مجری

طراحی کافه
فضاهای عمومی مانند کافه که برای گذراندن اوقات فراغت انتخاب می شوند، یا لااقل برای سپری کردن زمانی به دور از همهمه ی شهر ،بایستی مسبب  تولد خاطرات ماندگار در ذهن کاربران آن شوند ،به تبع این خاطره سازی مشتریان کافه شما ، وفادار میشوند و ترجیح می دهند در انتخاب کافه برای سپری کردن اوقات فراغت خود فضای دلچسب کافه ی شما را جزو اولویت ها قرار دهند.

طراحی کافه

فضاهای عمومی مانند کافه که برای گذراندن اوقات فراغت انتخاب می شوند، یا لااقل برای سپری کردن زمانی به دور از همهمه ی شهر ،بایستی مسبب تولد خاطرات ماندگار در ذهن کاربران آن شوند ،به تبع این خاطره سازی مشتریان کافه شما ، وفادار میشوند و ترجیح می دهند در انتخاب کافه برای سپری کردن اوقات فراغت خود فضای دلچسب کافه ی شما را جزو اولویت ها قرار دهند.

مشاوره رایگان

حق طبیعی کارفرما دریافت یک مشاوره رایگان، کاربردی، صریح و گویاست. ما این را برای شما فراهم کرده ایم و برای دیدار شما در جاکسو لحظه شماری می کنیم.

المانهای تاثیر گذار در کیفیت فضای داخلی

-نور
-رنگ
-فرهنگ
-کاربری
-متریال
-ارتباط با طبیعت

سه بعدی

طرح سه بعدی کارتان را پیش از آنکه شروع به اجرا کنیم خواهید دید و راجعبش گپ خواهیم زد.

jaxo-design (8)

کوچکترین چیزها بیشترین اهمیت را دارند

توجه به جزئیات همه چیز است. در اینجا تصویر یک سرویس بهداشتی طراحی شده برای یک کاف شاپ را گذاشته ام تا هزاران بار تاکید کنم توجه به جزئیات همه چیز است.

سبک

اگر یک طراحی مطابق سبک شما باشد چگونه باید آنرا به مکانی که برای کافه ی خود در نظر دارید، بخورانید.

تخصص یک معمار خوب ارائه یک مشاوره ی خوب برای رسیدن به آنچه که شما در ذهن دارید است.

jaxo-design (2)
jaxo-design (4)
jaxo-design (5)

درخواست طراحی

همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید